WhatsApp
Yükleniyor...

Sanal Tur - Sunucu Hosting

Sunucu Hosting Güvenlik Durumu Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet 7/24 Destek Hizmeti

Anasayfa Paketler Sanal Tur - Sunucu Hosting

3.200 TL + KDV


FAVORİLERE EKLE    26
SATIN AL

 

Sanal tur sunucu hosting; web sayfanıza ait tüm dosyaların, yılın 365 günü bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir. Bu bilgisayarlara ise “server” veya “web sunucusu” adı verilir.


Dijital dünyanın hızla gelişmesiyle birlikte işletmelerin büyük bir kısmı sunucularına ihtiyaç duyuyor. Ancak, sunucuların işletmeler için ne kadar kritik önem taşıdığı göz ardı edilemez. Bu nedenle, sunucuların düzenli olarak bakıma alınması ve güncellenmesi gerekmektedir. Sunucu bakım hizmetimiz, işletmelerin sunucularını en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Böylece işletmeler, sorunsuz ve verimli bir şekilde iş süreçlerini yönetebilirler. Güvenlik ve yedekleme önlemlerini alarak, sunucuların ve müşteri verilerinin güvenliğini sağlıyoruz.

Notlar

Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet

Firmamızda, güvenliğiniz için bilgileriniz ve siparişinizin doğruluğu teyit edildikten hemen sonra, alan adınız anında tescil edilir ve kullanıma açılır. Üstelik, onlarca uzantı ile işinize en uygun domaini bulmanız artık çok kolay!

7/24 Hızlı Destek

Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz. Destek taleplerinizi ortalama 30 dakika içinde yanıtlıyoruz. Teknik arızalara anında müdahale ederek, müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak için 7/24 destek sunuyoruz.

3.200 TL + KDV


FAVORİLERE EKLE    26
SATIN AL
Sunucu Hosting

Güvenlik Durumu

Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet

7/24 Destek Hizmeti
Ekleme Tarihi: 08 Ocak 2024, 11:34
Kategori:
Etiketler: