WhatsApp
Yükleniyor...

Alan Adı Tescil

7/24 Hızlı Destek Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet Domain Sorgulama Yönetimi Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Paketler Alan Adı Tescil

675 TL + KDV


FAVORİLERE EKLE    24
SİTE DEMO SATIN AL

 

Hayalinizdeki alan adını hemen bulun! Dijital dünyaya ilk adım için bir domain kaydedin, dünya değişiyor ve dijitalleşiyor. İşinizi, hobilerinizi, gezilerinizi, hikayelerinizi internete taşımak için bugün harekete geçin! Bir domain satın alarak, ister kişisel blogunuzu oluşturun, dilerseniz işletmenizin web sitesini hayata geçirin. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey; bir domain sorgulamak ve satın almak.


Alan adı, kullanıcılar için IP adreslerinden daha akılda kalıcı olduğu için belirli bir web sitesini bulmayı kolaylaştırır. İnsanlar, anlaşılması zor olan uzun bir sayı grubu yazmak yerine sadece bir isim veya bir kelime girerek istedikleri web sitelerine ulaşabilir.

Alan adının önemli olmasının bir başka nedeni de markalaşmaya yardımcı olmasıdır. Bir web sitesinin URL’si, örneğin facebook.com gibi belirli anahtar kelimeler etrafında bir imaj veya marka oluşturmak için kullanılır.

Notlar

Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet

Firmamızda, güvenliğiniz için bilgileriniz ve siparişinizin doğruluğu teyit edildikten hemen sonra, alan adınız anında tescil edilir ve kullanıma açılır. Üstelik, onlarca uzantı ile işinize en uygun domaini bulmanız artık çok kolay!

7/24 Hızlı Destek

Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz. Destek taleplerinizi ortalama 30 dakika içinde yanıtlıyoruz.

675 TL + KDV


FAVORİLERE EKLE    24
SİTE DEMO SATIN AL
7/24 Hızlı Destek

Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet

Domain Sorgulama Yönetimi

Online Sipariş ve Tahsilat
Ekleme Tarihi: 08 Ocak 2024, 11:34
Kategori:
Etiketler: